Pushime gjatë pandemisë, shqiptarët të fiksuar me Antalian në Turqi. Nina Ivanova, që jeton në qytet për gjashtë vjet, tha që Antalya ka një popullsi të lartë ruse. Oferta per Pushime në Turqi, Antalya Vera 2021 – All Inclusive. GJIROKASTER - SARANDE 2 DITE Periudha: cdo te Shtune: Janar, Shkurt, Mars, Prill 2021 Cmimi: 79 Eur/person. Oferta për pushime . Ndihem sikur jam me pushime për 12 muaj", shtoi ajo. 149€ – Stamboll Super Oferte. SHPËRNDAJE. Xhensila Myrtezaj dhe partneri i saj Bes Kallaku, kanë udhëtuar së fundit për pushime në Turqi, shkruan lajmi.net. Turqia Numri i shqiptarëve që bëjnë pushime në Turqi është rritur vitet e fundit. Antalia ka qenë një destinacion mjaft i preferuar i shqiptarëve për të kaluar pushimet e verës, me një rritje të fortë gjatë viteve të fundit. Berlin +49 (0)30 56 82 14 79. Xhensila Myrtezaj dhe partneri i saj Bes Kallaku, kanë udhëtuar së fundit për pushime në Turqi, shkruan lajmi.net. Ajo përmes projekteve muzikore, përfshirë edhe paraqitjeve televizive, gjithmonë përçon energji pozitive tek fansat. Të bësh 10 ditë pushime në Sarandë të duhen minimumi 1 milion e 500 mijë lekë të vjetra, ndërkohë që në vende si Turqia me 1000 mijë euro kalohet shkëlqyeshëm. Pushime ne Malte 2021. 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo dite dhe Vikend. Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare. 149€ – Stamboll Super Oferte. Eurokoha' prezantoi ofertën turistike për vitin 2019 ... img. Oferta per Ski ne Bansko. ... Sipas përfaqësuesve të agjencive turistike në vend, dy janë arsyet pse shqiptarët vijuan të shkonin me pushime në Turqi edhe në kohë pandemie. NA KONTAKTONI. 038 754 754 / 049 754 754. Pushime ne Antalya, Turqi duke filluar nga 449 Euro. Oferta per Ski ne Bansko. Per Informacion Kontakto ketu – > 00355-069-70-21-103 Hotele ne Malte te Rekomanduara nga HIMA TRAVEL Zgjidh midis shumë hoteleve,rezidencave dhe apartamenteve në dhe gjej hotelin e ëndrrave të tua për pushimet e tua në Shqipëri. Super Oferta per Stamboll gjate HalloWeek. Bli online last minute në Shqipëri dhe zbulo të gjitha ofertat last minute në për verën tënde 2019. Së pari, Turqia ishte e vetmja mundësi për të udhëtuar jashtë, për … Kliko këtu për më shumë info. ... 13/02/2021 13:04. Turqi. Në vitin 2019 udhëtuan drejt dhe nga aeroporti i Antalias përmes charter-ave rreth 62 mijë pasagjerë. 169 € Oferte … Oferta per Pushime në Turqi, Antalya Vera 2021 – All Inclusive. Çdo ditë AlbaniaTravel.com të propozon ofertat më të mira e last minute 2019. Xhensila po shijon pushimet në Turqi. 10 vite eksperience ne fushen e udhetimeve, 25 Agjent gati tju sherbejne per kerkesat tuaja. Nga atje, dyshja nuk i harrojnë fansat dhe sjellin fotografi e video të shumta, ku tregojnë se po e shijojnë në maksimum këtë udhëtim. 169 € Oferte Per Stamboll – Cdo … Në verën e 2020-s, hotelet në Antalia vijuan punën dhe charter-at me Shqipërinë … Pushime ne Stamboll – 3 Dite 179 Euro. E-mail:: [email protected] Nga atje, dyshja nuk i harrojnë fansat dhe sjellin fotografi e video të shumta, ku tregojnë se po e shijojnë në maksimum këtë udhëtim. Max Travel, Prishtine, Kosove, Udhetime Turistike, Bileta, Pushime ne Turqi, Dubai, Tajlande, Aranzhmane, Vera 2017, Vikend ne … Dega e turizmit dhe udhëtimeve është një ndër më fitimprurëset në Turqi. Pushimet ne Malte Gjeni Cmimet me te mira me Hima Travel. Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur se është duke shijuar pushimet në Turqi. Madhesia e grupit: Min 4 - Max 12, persona. Pushime ne Antalya 329€ All inclusive ... Pushim per 2 Persona Falas. Së fundi, Xhensila postoi disa fotografi, në të cilat shfaqet plot stil e […]